facebook
This is an example of a HTML caption with a link.
MSZE ŚWIĘTE
Niedziele i uroczystości:
8:00 (Przytok)
9:30 (Jany)
11:00 (Droszków)
12:30 (Przytok)
Dni powszednie:
Jany - Wtorek 18:00
Przytok - Środa i Piątek 18:00
Droszków - Czwartek i Sobota 18:00
AKTUALNOŚCI
Związek Piłsudczyków RP
Informacja z dnia: 2019-03-24

Szanowni Państwo, 

Miło nam poinformować, iż z inicjatywy pasjonatów historii jak i osoby marszałka J. Piłsudskiego powstała inicjatywa utworzenia Lubuskiego Oddziału Związku Piłsudczyków RP. Jest to organizacja apolityczna.

Do głównych celów Związku Piłsudczyków RP należą pielęgnacja idei patriotycznych i miłości do Ojczyzny, kultywowanie pamięci i tradycji oraz hołdu tym, którzy walczyli o wolną, niepodległą Polskę i tworzyli Państwo Polskie.

Do Związku mogą należeć mężczyźni i kobiety. 

Związek Piłsudczyków RP posiada 19 okręgów i tyle samo oddziałów w Polsce jak również oddziały zagraniczne w Austrii, Szwecji i na Białorusi.  Osoby zainteresowane zapraszamy do zaznajomienia się ze statutem związku. 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej ZPRP, na której znajdą Państwo więcej informacji 

http://jozef-pilsudski.com.pl

Osoby zainteresowane wstąpieniem do Związku Piłsudczyków RP prosimy o kontakt mailowy, bądź telefoniczny. Pliki do pobrania:
ikona pdf Statut (488.14 KB)