facebook
This is an example of a HTML caption with a link.
MSZE ŚWIĘTE
Niedziele i uroczystości:
8:00 (Przytok)
9:30 (Jany)
11:00 (Droszków)
12:30 (Przytok)
Dni powszednie:
Jany - Wtorek 18:00
Przytok - Środa i Piątek 18:00
Droszków - Czwartek i Sobota 18:00
AKTUALNOŚCI
Zaproszenie proboszcza parafii na uroczcystości jubileuszowe w Droszkowie
Informacja z dnia: 2019-04-24

Szanowni Państwo, 

Rok 2019 w parafii p.w. Wniebowzięcia NMP w Przytoku jest szczególnie radosnym czasem. Przeżywamy bowiem Jubileusz 30-lecia istnienia kościoła filialnego w Droszkowie. To wyjątkowa okazja, aby podziękować Opatrzności za to miejsce modlitwy, za ludzi, którzy zainicjowali jego budowę, wznieśli tę świątynię, a także za tych, którzy obecnie dbają o lokalny kościół. 

Wraz z całą społecznością parafii, a szczególnie z mieszkańcami Droszkowa zapraszam każdego z Państwa do uczestnictwa w uroczystej mszy św. jubileuszowej, którą celebrować będzie Jego Ekscelencja Ks. Bp Tadeusz Lityński. 

2 maja o godz. 17.00 w kościele w Droszkowie. 

Podczas mszy świętej Ks. Biskup poświęci nowo wykonany ołtarz główny oraz udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży i osobom dorosłym z naszej parafii. 

 

Ks. Tomasz Trębacz

Proboszcz