facebook
This is an example of a HTML caption with a link.
MSZE ŚWIĘTE
Niedziele i uroczystości:
8:00 (Przytok)
9:30 (Jany)
11:00 (Droszków)
12:30 (Przytok)
Dni powszednie:
Jany - Wtorek 18:00
Przytok - Środa i Piątek 18:00
Droszków - Czwartek i Sobota 18:00
AKTUALNOŚCI
Podsumowanie Wizytacji Kanonicznej
Informacja z dnia: 2017-10-14

W dniach 8-9 października w naszej parafii odbyła się wizytacja kanoniczna, której dokonał bp Paweł Socha CM.

Podczas wizytacji Ks. Biskup spotkał się z grupami parafialnymi, podopiecznymi i pracownikami Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Przytoku.

W niedzielę 8.09 Ks. Biskup odwiedził kościoły filialne w Droszkowie i Janach, głosząc słowo pasterskie i modląc się wspólnie z wiernymi, a w kościele parafialnym odprawił msze św. o godz. 12:30 podczas której wprowadził relikwie św. Jana Pawła II oraz Bł. Jerzego Popiełuszki.

9 października odwiedził Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Przytoku, zwizytował kancelarie parafialną, a wieczorem podczas mszy św. o godz. 18:00 udzielił młodzieży i dorosłym sakramentu bierzmowania. 

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją w dziale Galeria : http://www.parafiaprzytok.pl/4_galeria.html