facebook
This is an example of a HTML caption with a link.
MSZE ŚWIĘTE
Niedziele i uroczystości:
8:00 (Przytok)
9:30 (Jany)
11:00 (Droszków)
12:30 (Przytok)
Dni powszednie:
Jany - Wtorek 18:00
Przytok - Środa i Piątek 18:00
Droszków - Czwartek i Sobota 18:00
AKTUALNOŚCI
Komunikat dot. Pierwszej Komunii Św.
Informacja z dnia: 2020-04-14
Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w parafiach diecezji zielonogórsko-gorzowskiej zostały w najbliższym czasie odwołane. 

Organizacja uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w parafiach naszej diecezji ze względu na trwającą pandemię koronawirusa została odwołana. – Zgodnie z  nowym zarządzeniem diecezjalnym do czasu ustania epidemii i powrotu dzieci do szkół należy odwołać wszystkie Pierwsze Komunie Święte, a także wszystkie przygotowania do tej uroczystości. O nowym terminie będziemy informowali, gdy dzieci wrócą do szkoły, a epidemia ustanie – wyjaśnia ks. Wojciech Lechów, dyrektor Wydziału Nauki Katolickiej w diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

– Pragnę również przypomnieć, że do czasu ustania epidemii nie ma możliwości organizacji Pierwszej Komunii Świętej indywidualnie lub w małych grupach – dodaje.

Pełna treść zarządzenia z 14 kwietnia: "W związku z trwającym nadal stanem epidemii wszystkie uroczystości pierwszokomunijne w diecezji zostają odwołane. Nowe decyzje dotyczące przygotowania i zorganizowania I Komunii św. zostaną podjęte po ustaniu epidemii i powrocie dzieci do szkół".

 

(Źródło : Gość Zielonogórsko-Gorzowski)