facebook
This is an example of a HTML caption with a link.
MSZE ŚWIĘTE
Niedziele i uroczystości:
8:00 (Przytok)
9:30 (Jany)
11:00 (Droszków)
12:30 (Przytok)
Dni powszednie:
Jany - Wtorek 18:00
Przytok - Środa i Piątek 18:00
Droszków - Czwartek i Sobota 18:00
AKTUALNOŚCI
IV Niedziela Adwentu
Informacja z dnia: 2017-12-23

 

Boże Narodzenie już blisko. Jutro ostatnia niedziela adwentowego oczekiwania. Boże Narodzenie to okazja do rodzinnych spotkań, do wspomnień, do ciepłych rozmów, wspólnego śpiewu kolęd. Cieszymy się obecnością przyjaciół i krewnych, z którymi widujemy się tylko sporadycznie.

To przedziwne, jak wielki wpływ mają te święta na nas i na tak wielu mieszkańców całego świata.  Betlejem jest zawsze tam, gdzie człowiek przyjmuje Boga w wierze i zaufaniu. Gdy spotkamy się z Nowo Narodzonym, który jest „naszym pokojem”, sami zaniesiemy pokój innym. Dzięki temu w naszym świecie pojawi się więcej światła, życzliwości, nadziei.

Słowo ,,Betlejem'' tłumaczymy z języka hebrajskiego jako dom chleba. Zadbajmy kochani o to, aby nasz dom był rzeczywiście domem chleba, a więc domem pełnym dobra i ciepła. 

Zapraszamy wszystkich Państwa na msze święte pasterskie !